Bieżące informacje
Rozmiar czcionki
-
Kolejne działania Policji i Straży Granicznej
Policjanci Referatu do walki z Przestępczością Gospodarczą działając z funkcjonariuszami Straży Granicznej z Kłodzka, zabezpieczyli odzież, która może być „podróbkami” znanych producentów. Wstępne szacunki strat poniesionych przez firmy przekraczają 40 000 złotych.
-
Pijana, z zakazem prowadzenia pojazdów, próbowała oszukać policjantów i jeszcze posiadała narkotyki!
25 października około 3:00, policjanci bielawskiego Komisariatu Policji zwrócili uwagę na pojazd, którego kierowca w Pieszycach na skrzyżowaniu ulic Ogrodowej i Bielawskiej nie zatrzymał się mimo znaku ”Stop”. Funkcjonariusze zawrócili i ruszyli za samochodem, który po chwili zatrzymał się na parkingu. Dalsze wydarzenia były zaskakujące dla interweniujących policjantów.
-
Policjanci zatrzymali włamywacza i odzyskali część skradzionych pieniędzy
Kryminalni z bielawskiego Komisariatu Policji zatrzymali sprawcę, który ukradł metalową kasetkę z jednej firm. Wewnątrz znajdowały się pieniądze, których część odzyskano.
-
Mężczyzna odpowie za posiadanie znacznej ilości narkotyków
Bielawscy kryminalni zatrzymali 47-letniego mężczyznę, który odpowie między innymi za posiadanie ponad ćwierć kilograma marihuany.
-
Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego zaplanowali działania pod nazwą „BEZPIECZNY POWIAT DZIERŻONIOWSKI”.
Dziś w godzinach: 14:00-22:00 dzierżoniowski Wydział Ruchu Drogowego przy wsparciu funkcjonariuszy z Kłodzka i Ząbkowic Śląskich prowadzi działania pod kryptonimem „BEZPIECZNY POWIAT DZIERŻONIOWSKI”.
-
Współpraca na różnych płaszczyznach policjantów z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych
Policjanci w ramach współpracy z pracownikami dzierżoniowskiego ZUS przeprowadzili działania profilaktyczne w Dziennym Domu Senior+
-
Twoje Światła – Nasze Bezpieczeństwo
Od czwartku 20 października 2022 r. Policja prowadzi kampanię pn. „Twoje Światła – Nasze Bezpieczeństwo”. Ma ona na celu uświadomienie kierującym wpływu jakości i stanu oświetlenia pojazdów na bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Działania potrwają do 15 grudnia 2022 r.
-
Policjanci otrzymali alkomat, którym sami mogą badać się mieszkańcy
19 października doszło do symbolicznego przekazania alkomatu dzierżoniowskim policjantom. Urządzenie zakupione zostało dzięki wsparciu władz Miasta i Gminy Miejskiej Dzierżoniów, które sfinansowały przedsięwzięcie.
-
Kumulacja czynów zabronionych kierowcy volkswagena
19 października doszło do zdarzenia drogowego na osiedlu Różanym w Dzierżoniowie. Sprawca miał ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu i sądowy zakaz prowadzenia pojazdów!
-
Policjantka odwiedziła młodzież z dzierżoniowskiego II L.O.
W bieżącym tygodniu mł. asp. Barbara Gaweł spotkała się z uczniami klas pierwszych II Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Pawła II.